Cannes & More

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Op een eersteklas locatie op 6 minuten lopen van Midi 21, bieden 1-slaapkamer Cannes & More appartementen plaats aan maximaal 4 gasten. In de omgeving kunt u genieten van een scala aan activiteiten, waaronder pingpong.

Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een zwembad een perfecte optie.

Cannes & More appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het appartement van 35 m² is op een korte afstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes en de Notre Dame d'Esperance Kerk ligt op slechts 1 km ervandaan. De Marché Forville ligt op loopafstand van 25 minuten van dit 1-badkamer appartement. Cannes & More appartement is in de nabijheid van de dichtstbijzijnde bushalte, Meridien.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cannes & More
Cannes Superbe Appt 3 Pces Wi-Fi Clim Piscine Vue Sur Les Iles Et Les Paquebots
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Superbe Appt 3 Pces Wi-Fi Clim Piscine Vue Sur Les Iles Et Les Paquebots

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
48 m van de accommodatie
Apartment With Garden, Pool, Sea View And Parking
Mobiele prijsaanbieding

Apartment With Garden, Pool, Sea View And Parking

8.2
Heel goed 20 beoordelingen
52 m van de accommodatie
USD 433 USD 390
per nacht
Splendid view Apartment in Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Splendid view Apartment in Cannes

9.4
Schitterend 5 beoordelingen
79 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    30 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Tennisveld
    • Tafeltennis

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Kinderzwembad
    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Oneindige zwembad
    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Casino
    • Zwembad met uitzicht
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer06029022713WF
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cannes & More appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cannes & More appartement zijn onder andere de Marché Forville, het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes, de Notre Dame d'Esperance Kerk.
    • Hoeveel kost het om bij Cannes & More appartement te verblijven?
      De huurprijs van Cannes & More appartement is €232.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cannes & More appartement?
      Restaurants in de buurt van Cannes & More appartement zijn onder andere Paradise Sandwich en L'etoile restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Cannes & More appartement gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Cannes & More appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Cannes & More appartement?
      Cannes & More appartement heeft een totale oppervlakte van 35 m².
    • Is er een zwembad in Cannes & More appartement?
      Ja, Cannes & More appartement heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    30 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cannes & More

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten